Penzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák :::

Penzion Malý Šišák / Špindlerův Mlýn

VOLAREZA - Penzion Malý Šišák se těší na vaši návštěvu uprostřed krásné přírody Krkonošského národního parku. Do nadmořské výšky 1 155 metrů vás dovede silnice procházející nejznámějším horským střediskem v Krkonoších Špindlerovým Mlýnem, směrem k hranicím s Polskem.

Penzion Malý Šišák nabízí pestré možnosti sportovního a relaxačního vyžití – bowling, kulečník, stolní tenis, sauna, whirlpool, solárium, masáže, fitness, hřiště na míčové sporty, stolní fotbálek, šipky, půjčování sportovních potřeb a společenských her. V okolí jsou turistické i běžkařské trasy, blízký lyžařský vlek, sáňkařská dráha. 

Hosté ubytovaní v penzionu Malý Šišák mají již v ceně ubytování zahrnut vstup (1 x denně 75 minut) do Vodního ráje hotelu VZ Bedřichov Špindlerův Mlýn, kde je krytý bazén a další možnosti pro Vaší dokonalou relaxaci a zabavení Vašich dětí.

Parkování a doprava: U penzionu Malý Šišák v Krkonoších je návštěvníkům k dispozici odstavná plocha pro automobily, jejíž využití je zpoplatněno dle ceníku. Přímo před budovou penzionu je zastávka autobusové linky Špindlerův Mlýn – Špindlerova bouda.

Krkonoše Špindl Penzion Malý Šišák ubytování: 
Klasická krkonošská bouda – poskytuje ubytování ve 40 pokojích několika kategorií s celkovou kapacitou 98 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, TV se satelitním příjmem a telefonem.

V den příjezdu je pro vás pokoj připraven od 14:00 hodin. V den odjezdu je třeba pokoj uvolnit nejpozději do 10:00 hodin. Pobyt zvířecích mazlíčků je zpoplatněn dle ceníku a poskytuje se pouze ve vyhrazených pokojích. Je tedy nutné se předem domluvit, zda je v požadovaném termínu možný. Všechny pokoje, stravovací i relaxační prostory penzionu jsou nekuřácké.

Špindlerův Mlýn Penzion Malý Špičák pokoje: 
5 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky – chladnička, předsíňka, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem pro každý pokoj.
Dvou až čtyřlůžkové pokoje typu buňka – chladnička na pokoji nebo v předsíňce, která je zároveň se sociálním zařízením a sprchovým koutem společná vždy pro dva pokoje.
Jedno až třílůžkové pokoje – na některých pokojích chladnička, na všech pokojích umývadlo s tekoucí vodou, sociální zařízení a sprchové kouty společné na chodbách; počty těchto samostatných pokojů: 1 jednolůžkový pokoj, 14 dvoulůžkových pokojů, 6 třílůžkových pokojů.

Krkonoše Špindl penzion Malý Šišák restaurace a stravovací služby:
V ceně pobytů je již zahrnuta snídaně, podávaná formou bufetu. Dále je v nabídce domácí kuchyně, včetně krkonošských specialit. Výběr je možný z polopenze nebo plné penze, volbou z denního menu s nabídkou několika jídel (objednávka předem), servírovaného v jídelně s historickou architekturou a dřevořezbami. Obědy a večeře je možno dokoupit i během pobytu a nebo využít nabídku Krkonošské restaurace.

Krkonošská restaurace nabízí klientům penzionu i příchozím turistům nejenom krkonošskou kuchyni, ale i příjemné posezení u moravských vín a kouzelný výhled do údolí Bílého Labe, lemovaného majestátem Kozích hřbetů.

Ubytování v Krkonoších penzion Malý Šišák wellness a sport:
Jednou ze zajímavostí Malého Šišáku je horská sauna - romantika v neobvyklém přírodním prostředí. V samostatném objektu na okraji lesa, nad bublajícím horským potůčkem vás čeká přirozená regenerace těla i psychiky a posílení organizmu. Klasikou wellness procedur je whirlpool, solárium a masáže, které si můžete dopřát ve wellness centru Gabi vzdáleném 300 m od hlavní budovy. Penzion rovněž disponuje půjčovnou sportovních potřeb. Balíčky na vyžádání.

Penzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - V hotelu je kulečníkPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - disponuje restauracíPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák -  je k dispozici letní terasaPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - přijímá kreditní karty VISAPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - přijímá kreditní karty JCBPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Špindlerův Mlýn Malý Šišák - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Penzion Malý Šišák, Špindlerův Mlýn 107
Špindlerův Mlýn 54351 Česká Republika
Pension-Spindleruv-Mlyn-Maly-Sisak@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Penzion Malý Šišák ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí ::: zataženo

Doporučte tyto stránky: